KONST / Litografier / Färglitografi 14518191
nr 1451 8191
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Akt. EA-upplaga. Signerad, numrerad. Färglitografi, bildmått: 42x31, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:27:00
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson